Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ [18/19-11]
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | Σάββατο | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | Σάββατο | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Σάββατο | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ | Σάββατο | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ | Σάββατο | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | Σάββατο | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α. |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | Σάββατο | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | Σάββατο | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι. |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Κυριακή | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΥΚΗ | Κυριακή | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν. |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | Κυριακή | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | Κυριακή | ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ. |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | Σάββατο | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | Σάββατο | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. | Σάββατο | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι. |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | Κυριακή | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ. |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | Κυριακή | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Σάββατο | ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α. |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΟΥΛΤΗΣ Ι. |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | Κυριακή | ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Κυριακή | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι. |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΛΩΝΟΣ | Κυριακή | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε. |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Σάββατο | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι. |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ | Σάββατο | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. |
ΠΟΨ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | Σάββατο | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ | Σάββατο | ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ. |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | Σάββατο | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ | Κυριακή | ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α. |
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΖΕΡΒΟΥ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ Α. |
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΥΚΑΚΙ | Σάββατο | ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ. |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | Σάββατο | ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β., ΖΗΣΗΣ Σ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ. |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | Κυριακή | ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΖΗΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. |
ΙΑΣΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | Κυριακή | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. |
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ | Σάββατο | ΣΟΥΛΤΗΣ Ι., ΛΩΝΗ Ε., ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ. |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | Κυριακή | ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ Ι. |
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Κυριακή | ΜΟΥΖΑΣ Β., ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ., ΛΟΥΤΣΟΣ Ι. |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | Κυριακή | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι. |
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | Κυριακή | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. |
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | Σάββατο | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΠΑΣΣΑΡΗΣ Α. |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | Κυριακή | ΙΣΣΑ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΖΕΦΥΡΟΣ | Κυριακή | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Χ., ΠΑΣΣΑΡΗΣ Α. |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ | Κυριακή | ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ Ι. |
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Σάββατο | ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ. |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | Σάββατο | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Ε. |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΛΙΑΦΑΣ Α. |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | Κυριακή | ΑΓΓΕΛΗΣ Δ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΛΑΜΠΟΒΙΤΙΑΔΗΣ Α. |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | ΛΑΡΙΣΗΣ Β., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π. |
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | Κυριακή | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΛΙΑΦΑΣ Α. |
Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΧΑΪΔΑΡΙ Β΄ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ. |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ | Κυριακή | ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε. |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Β΄ | Κυριακή | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. Β΄ | Κυριακή | ΑΝΔΡΕΟΥ-ΝΚ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ. |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ Β΄ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. Β΄ | Κυριακή | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν. |
Κ17 1ος Όμιλος |