Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ για το σαββατοκύριακο (3-4/2/2024)
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | 03/02/24 | 15:00 |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 03/02/24 | 15:00 |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 03/02/24 | 15:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 03/02/24 | 15:00 |
Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | 03/02/24 | 15:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) | 03/02/24 | 15:00 |
ΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΡΟΥΦ | 03/02/24 | 15:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 04/02/24 | 15:30 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 03/02/24 | 15:00 |
ΠΕΥΚΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΕΥΚΗΣ | 03/02/24 | 15:00 |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 04/02/24 | 15:00 |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 04/02/24 | 15:00 |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | 04/02/24 | 15:00 |
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 04/02/24 | 15:00 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 04/02/24 | 15:00 |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 04/02/24 | 15:00 |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | 03/02/24 | 15:00 |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 03/02/24 | 15:00 |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | 03/02/24 | 15:00 |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | 04/02/24 | 11:00 |
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | 04/02/24 | 15:00 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | 04/02/24 | 15:00 |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 04/02/24 | 15:00 |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | 04/02/24 | 15:30 |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 03/02/24 | 15:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 03/02/24 | 15:00 |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 03/02/24 | 15:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 03/02/24 | 15:00 |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 03/02/24 | 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 03/02/24 | 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | 03/02/24 | 15:00 |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 04/02/24 | 15:00 |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | 03/02/24 | 15:00 |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΟΨ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 03/02/24 | 15:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 03/02/24 | 15:00 |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 04/02/24 | 11:00 |
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΒΥΡΩΝ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 04/02/24 | 11:00 |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΠΑΠΑΓΟΥ | 04/02/24 | 15:00 |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 04/02/24 | 15:00 |
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | 04/02/24 | 15:00 |
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | 03/02/24 | 15:00 |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | 04/02/24 | 11:00 |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 04/02/24 | 11:00 |
ΙΑΣΩΝ - ΚΟΥΚΑΚΙ | ΙΛΙΟΥ | 04/02/24 | 11:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 04/02/24 | 15:00 |
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 03/02/24 | 15:00 |
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΓΟΥΔΗ | 04/02/24 | 11:30 |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 04/02/24 | 11:30 |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΠΕΥΚΗΣ | 04/02/24 | 15:00 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΡΟΥΦ | 04/02/24 | 15:00 |
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) | 03/02/24 | 15:00 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΖΕΦΥΡΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 04/02/24 | 09:30 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 04/02/24 | 11:00 |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 04/02/24 | 15:00 |
ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 04/02/24 | 15:00 |
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΠΑΠΑΓΟΥ | 03/02/24 | 15:00 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 03/02/24 | 15:00 |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | 03/02/24 | 15:00 |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | 04/02/24 | 11:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΡΟΥΦ | 04/02/24 | 11:00 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 04/02/24 | 15:00 |
Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων (12η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | 03/02/24 | 15:00 |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. Β΄ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 04/02/24 | 10:00 |
ΧΑΪΔΑΡΙ Β΄ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Β΄ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 04/02/24 | 10:30 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ Β΄ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 04/02/24 | 11:00 |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. Β΄ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 04/02/24 | 11:30 |
Κ17 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών) |