Τα αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ (4/2/2024)
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|
Αγώνας | Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 2-0 |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | 3-0 |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | 3-0 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | 1-2 |
Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | 4-0 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 5-1 |
ΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | 0-3 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|
Αγώνας | Αποτέλεσμα |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | 1-1 |
ΠΕΥΚΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0-5 |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | 0-2 |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | 1-1 |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | 0-1 |
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | 0-1 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | 2-0 |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | 0-1 |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|
Αγώνας | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 0-1 |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | 1-0 |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | 0-3 |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 2-1 |
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | 0-1 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | 2-4 |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | 2-0 |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|
Αγώνας | Αποτέλεσμα |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | 1-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | 1-2 |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | 0-5 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | 0-3 |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | 1-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 0-1 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ | 1-0 |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | 2-3 |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|
Αγώνας | Αποτέλεσμα |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ | 1-0 |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΟΨ | 1-1 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | 0-3 |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | 1-0 |
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΒΥΡΩΝ | 2-0 |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | 1-0 |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | 4-0 |
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 3-0 |
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|
Αγώνας | Αποτέλεσμα |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | 3-0 |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | 1-0 |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | 4-0 |
ΙΑΣΩΝ - ΚΟΥΚΑΚΙ | 0-0 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | 0-1 |
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|
Αγώνας | Αποτέλεσμα |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | 3-3 |
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | 2-1 |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 3-2 |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | 2-4 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ | 0-1 |
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|
Αγώνας | Αποτέλεσμα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | 0-1 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΖΕΦΥΡΟΣ | 1-0 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | 1-4 |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 2-1 |
ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | Αναβλήθηκε |
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|
Αγώνας | Αποτέλεσμα |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 4-1 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | 2-0 |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | 2-1 |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | 0-1 |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 2-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | 1-3 |
Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων (12η αγωνιστική) |
|
Αγώνας | Αποτέλεσμα |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 2-1 |
ΧΑΪΔΑΡΙ Β΄ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Β΄ | 6-1 |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. Β΄ | 5-1 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ Β΄ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ | 0-1 |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. Β΄ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ | 1-5 |
Κ17 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών) (4η αγωνιστική) |