Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ (24/25-2-2024)
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος (23η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 24/02/24 | 15:00 |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 24/02/24 | 15:00 |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | 24/02/24 | 15:00 |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΡΟΥΦ | ΓΟΥΔΗ | 24/02/24 | 15:00 |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 25/02/24 | 15:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΙΛΙΟΥ | 25/02/24 | 15:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 25/02/24 | 15:00 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος (23η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | 24/02/24 | 15:00 |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΕΥΚΗ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 24/02/24 | 15:00 |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 24/02/24 | 15:00 |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 25/02/24 | 15:00 |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 25/02/24 | 15:00 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | 25/02/24 | 15:00 |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 25/02/24 | 15:00 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 25/02/24 | 15:00 |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | 24/02/24 | 15:00 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 24/02/24 | 15:00 |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 24/02/24 | 15:00 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 24/02/24 | 15:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 24/02/24 | 15:00 |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 25/02/24 | 15:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 25/02/24 | 15:00 |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 25/02/24 | 15:00 |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 24/02/24 | 15:00 |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 24/02/24 | 15:00 |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 25/02/24 | 11:00 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 25/02/24 | 11:00 |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 25/02/24 | 15:00 |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 25/02/24 | 15:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | 25/02/24 | 15:00 |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 25/02/24 | 15:00 |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 24/02/24 | 15:00 |
ΠΟΨ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 24/02/24 | 15:00 |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 24/02/24 | 15:00 |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 24/02/24 | 15:00 |
ΒΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | 24/02/24 | 15:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 24/02/24 | 15:00 |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΠΑΠΑΓΟΥ | 25/02/24 | 15:00 |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | 25/02/24 | 15:00 |
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΛΑΤΩΝ | ΡΟΥΦ | 25/02/24 | 11:00 |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 25/02/24 | 11:00 |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 25/02/24 | 12:00 |
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 25/02/24 | 15:00 |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 25/02/24 | 15:00 |
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | 24/02/24 | 15:00 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | 24/02/24 | 15:00 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΡΟΥΦ | 24/02/24 | 15:00 |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΠΕΥΚΗΣ | 25/02/24 | 11:00 |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 25/02/24 | 11:30 |
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | 24/02/24 | 15:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | 25/02/24 | 11:00 |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 25/02/24 | 11:00 |
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 25/02/24 | 12:30 |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | 25/02/24 | 15:00 |
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 25/02/24 | 09:00 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 25/02/24 | 09:30 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 25/02/24 | 11:30 |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΙΛΙΟΥ | 25/02/24 | 12:00 |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΡΟΥΦ | 25/02/24 | 15:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 25/02/24 | 15:00 |
Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων (15η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ - ΧΑΪΔΑΡΙ Β΄ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΕΔΕΣΣΗΣ) | 24/02/24 | 15:00 |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Β΄ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | 24/02/24 | 15:00 |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. Β΄ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 24/02/24 | 15:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. Β΄ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 25/02/24 | 11:00 |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ Β΄ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 25/02/24 | 11:00 |