Το πρόγραμμα στους 3ους ομίλους της Β' ΕΠΣΑ.
Αναλυτικά
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΡΩΝ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ||
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ||
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΟΨ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 |