Αγχωτική πρόκριση ο ΠΑΟΚ Μάνδρας, 1-0 τον νεοσύστατο Ολυμπιακό Άνω Λιοσίων

Στις λεπτομέρειες ο ΠΑΟΚ Μάνδρας κατάφερε να ξεπεράσει το εμπόδιο του πρωτοεμφανιζόμενου Ολυμπιακού Άνω Λιοσίων και να πάρει οριακή πρόκριση στον επόμενο γύρο του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ με 1-0.

Το γκολ που πέρασε τους φιλοξενούμενους στον επόμενο γύρο σημείωσε ο Ζεϊτινίδης στο 58'.

Οι γηπεδούχοι λίγο έλειψαν να στείλουν το ματς στην παράταση όταν στο 90' ο Δεληγιάννης βρέθηκε σε καλή θέση, αλλά την προσπάθειά του απέκρουσε εντυπωσιακά ο γκολκίπερ Στεφανίδης.

]Διαιτήτευσε ο Δεμερτζής.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Κοτσανίτης Μαυρογιαννάκης, Αβετίδης, Κοντογιάννης, Μήτρου, Κατσαρός, Μαλαματίνης, Νικολόπουλος(72' Μπακλάκος), Καρασσαβίδης Π., Δεληγιάννης, Καρασσαβίδης Χ..
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ: Στεφανίδης, Ζεϊτινίδης(89' Ντότσι), Δανιηλίδης, Μιχαηλίδης, Στυλίδης, Μαυρίδης(72' Τσέκα), Μανασίδης, Τεπέτωβ(89' Στύλα), Σιδηρόπουλος(46' Τζανέτος), Τσιανάκας, Παπαδόπουλος.