social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Τα αποτελέσματα στα γήπεδα της ΕΠΣΑ [14/12]

Δείτε τους αγώνες του Σαββάτου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦΣάββατο14/12/1915:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Σάββατο14/12/1915:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Σάββατο14/12/1915:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. Αναβολή
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο14/12/1915:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-7
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο14/12/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο14/12/1915:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. Αναβολη
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο14/12/1915:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. Αναβολή
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο14/12/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο14/12/1915:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο14/12/1915:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. Αναβλήθηκε
ΒΥΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΕΥΚΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο14/12/1915:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 3-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.Αναβλήθηκε
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο14/12/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο14/12/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 6-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 2-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο14/12/1915:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο14/12/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο14/12/1915:00ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/12/1915:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.