social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων στα γήπεδα της ΕΠΣΑ για το προσεχές Σάββατο. 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΉΦΑΙΣΤΟΣ     0-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ     0-4

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο30/11/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο30/11/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο30/11/1915:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 0-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 1-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο30/11/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΙΛΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 3-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο30/11/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 0-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΟΨΖΗΡΙΝΕΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-2
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο30/11/1915:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο30/11/1915:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/11/1915:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/11/1915:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο30/11/1915:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.

Σχετικά άρθρα

Έκλεισε Χιώτη ο Παπάγος

Ελεύθερος ο Κλεάνθης Παπαδόπουλος από τους Τράχωνες

Το παίρνει πάνω της η διοίκηση της Χρυσούπολης: Αναβαθμίζει αποδυτήρια και μπάνια [pics+vid]