social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Δείτε τις σημερινές αναμετρήσεις στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο07/12/1900:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 3-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο07/12/1915:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο07/12/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο07/12/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο07/12/1915:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 4-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο07/12/1915:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-5
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΟΣΗΣ Μ. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-2
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ. 0-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο07/12/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο07/12/1915:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/12/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦΣάββατο07/12/1915:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο07/12/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο07/12/1915:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο07/12/1915:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΝΑΟΥΜ Δ.