social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣάββατο15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο15:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακή15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚυριακή15:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακή15:00
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΣάββατο15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚυριακή11:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΥΡΩΝΚυριακή15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΚυριακή15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚυριακή15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚυριακή15:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚυριακή15:30
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣάββατο15:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΣάββατο15:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΣάββατο15:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚυριακή11:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝΚυριακή11:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚυριακή15:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΣάββατο15:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΣάββατο15:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΚυριακή15:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚυριακή15:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή15:00
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΑΤΑΥΛΑΣάββατο15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010Σάββατο15:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΣάββατο15:00
ΠΟΨ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΣάββατο15:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΣάββατο15:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚυριακή15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚυριακή15:00
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΕΥΚΗΣάββατο15:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο15:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο15:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή09:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚυριακή11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή15:00
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακή09:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή11:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακή12:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή15:00
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΣάββατο15:00
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝΣάββατο15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚυριακή09:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΚυριακή10:30
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004Κυριακή15:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή15:00
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΣάββατο15:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966Σάββατο15:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΚυριακή10:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΚυριακή11:00
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακή11:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή12:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.