social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣΑ το προσεχές σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στους αγώνες της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ31/10/2015:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ31/10/2015:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ31/10/2015:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ01/11/2015:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ01/11/2015:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ01/11/2015:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ01/11/2015:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ31/10/2015:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ01/11/2011:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΥΡΩΝ01/11/2015:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ01/11/2015:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ01/11/2015:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ01/11/2015:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ01/11/2015:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ31/10/2015:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ31/10/2015:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ31/10/2015:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ31/10/2015:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ01/11/2011:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ01/11/2011:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ01/11/2015:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ31/10/2015:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ31/10/2015:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ31/10/2015:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ31/10/2015:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ01/11/2015:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ01/11/2015:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ01/11/2015:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ31/10/2015:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 201031/10/2015:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ31/10/2015:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΠΟΨ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ31/10/2015:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ31/10/2015:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ01/11/2015:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ01/11/2015:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ31/10/2015:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΕΥΚΗ31/10/2015:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ31/10/2015:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ31/10/2015:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ01/11/2009:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ01/11/2011:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ01/11/2011:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ01/11/2015:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ01/11/2009:00ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ01/11/2011:00ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ01/11/2011:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ01/11/2011:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΑΤΗΣ Γ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ01/11/2012:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ01/11/2015:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ31/10/2015:00ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ31/10/2015:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ01/11/2009:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ01/11/2010:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 200401/11/2015:00ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ01/11/2015:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε.
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ31/10/2015:00ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 196631/10/2015:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ01/11/2010:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ01/11/2011:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ01/11/2011:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
ΠΛΑΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ01/11/2012:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.

Σχετικά άρθρα