«Γλίτωσε» στο φινάλε η Δόξα Βύρωνος (1-1 με Αττικό)

Βρισκόταν... φάτσα με την ήττα η Δόξα Βύρωνος στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Β' ΕΠΣΑ, στο τέλος ωστόσο κατάφερε να πετύχει το γκολ της ισοφάρισης απέναντι στον Αττικό και να αποχωρήσει από το γήπεδο της Ακαδημίας Πλάτωνος με τον βαθμό της ισοπαλίας (1-1)!

Στο 25' ο Γεωργαντάς είχε βάλει μπροστά στο σκορ τους γηπεδούχους, με τον Χουχουλή να λυτρώνει τους κυανόλευκους στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων!

Διαιτητές: Σύψας, Μαρκαντωνάτος-Λιαμπότης

ΑΤΤΙΚΟΣ (Παναγιώτης Κοζακόπουλος): Λογοθέτης, Ντζέλιας (69' Βεϊζάι), Καργιώτης, Ματσαβέλας, Κατσούδας, Αθανασόπουλος, Χέλμης, Χρόνης, Κοντόπουλος (89' Γκελασβίλι), Μπέλης (66' Πατσιούρας), Γεωργαντάς

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (Μαρίνος Βλαχογιάννης): Μεϊμάρογλου (68' Χριστοδουλάκης), Τσάκναρης (46' Φυρίγος), Σ. Μίζιος, Λιακόπουλος, Χουχουλής, Ρωμανός, Νασιόπουλος (46' Βούτας), Τσακλάνος, Τσελέπης (62' Καρατσομπανάκης), Χαλβατζής, Τ. Μίζιος (62' Νικόλα).