Τα ματς του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ
Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | 22/10/22 | 16:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΙΛΙΟΥ | 23/10/22 | 16:00 |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 23/10/22 | 16:00 |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 23/10/22 | 16:00 |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | 23/10/22 | 16:00 |
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | 22/10/22 | 16:00 |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | 23/10/22 | 11:00 |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 23/10/22 | 11:00 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | 23/10/22 | 16:00 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 23/10/22 | 16:00 |
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 22/10/22 | 16:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΒΥΡΩΝ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 22/10/22 | 16:00 |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | 22/10/22 | 16:00 |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 22/10/22 | 16:15 |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | 23/10/22 | 16:00 |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 22/10/22 | 16:00 |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 22/10/22 | 16:00 |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | 23/10/22 | 16:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 23/10/22 | 16:00 |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | 23/10/22 | 16:00 |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 23/10/22 | 16:00 |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | 22/10/22 | 16:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 22/10/22 | 16:00 |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 22/10/22 | 16:00 |
ΑΡΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 23/10/22 | 11:00 |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΕΥΚΗΣ | 23/10/22 | 16:00 |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 23/10/22 | 16:00 |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 22/10/22 | 16:00 |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 22/10/22 | 16:00 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | 22/10/22 | 16:00 |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 23/10/22 | 11:00 |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 23/10/22 | 11:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 23/10/22 | 16:00 |
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 22/10/22 | 16:00 |
ΙΑΣΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | 22/10/22 | 16:00 |
ΠΟΨ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 22/10/22 | 16:00 |
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 23/10/22 | 11:00 |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΡΟΥΦ | 23/10/22 | 11:00 |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΥΚΗ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 23/10/22 | 16:00 |
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | 22/10/22 | 16:00 |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | 22/10/22 | 16:00 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | 22/10/22 | 16:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | 23/10/22 | 11:00 |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | 23/10/22 | 16:00 |
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΡΟΥΦ | 22/10/22 | 16:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | 22/10/22 | 16:00 |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΕΥΚΗΣ | 22/10/22 | 16:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 23/10/22 | 11:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 23/10/22 | 16:00 |
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 22/10/22 | 16:00 |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 22/10/22 | 16:00 |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | 22/10/22 | 16:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | 23/10/22 | 11:00 |
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 23/10/22 | 11:15 |
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 23/10/22 | 11:00 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 23/10/22 | 11:00 |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 23/10/22 | 11:00 |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΙΛΙΟΥ | 23/10/22 | 11:00 |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 23/10/22 | 16:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.