Μοιρασιά για Ατρόμητο Χαλανδρίου και Ίωνες Αλίμου (1-1)

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση του Ατρόμητου Χαλανδρίου με τους Ίωνες Αλίμου.

Οι δύο ομάδες έμειναν στο ισόπαλο 1-1, με το σκορ να διαμορφώνεται στο πρώτο εικοσάλεπτο του αγώνα. Μόλις στο 12ο λεπτό ο Ταμπάκος άνοιξε το σκορ με πλασέ σε αντεπίθεση (1-0), όμως τέσσερα λεπτά μετά (16') ο Φερρατσάκου έφερε το ματς στα ίσια με σουτ (1-1).

Διαιτητές: Ψαρίδης, Μπόντζος-Γκίκας

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ. (Ηλίας Μπλάνας): Αλ. Μεσουλί, Άρ. Μεσουλί, Αφεντουλίδης (46' Γεωργιάδης), Αναγνώστου, Παπάζογλου, Σφακάκης (70' Κιούσης), Σταφυλοπάτης (70' Αναγνώστου), Τουμαζάτος, Χονδρογιάννης, Μιχαλέας (65' Μπελεχρής), Ταμπάκος

ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ (Κώστας Ζαλάβρας): Τζιβελέκης, Παπαδόπουλος (46' Μαξακούλης), Γκέζος (85' Βαφειάδης), Δημόπουλος, Αναστασίου, Χαλικιάς, Κανάκης (75' Τσουκαλάς), Ποζίδης, Φερατσάκου (80' Ντογκάνι), Δημητρακόπουλος (75' Γκίκας), Αθανασίου.