Τα σημερινά (12/11) στην ΕΠΣΑ
Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 15:00 | |
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | 15:00 | |
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | 15:00 | |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΓΟΥΔΗ | 15:00 | |
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 15:00 | |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 15:00 | |
ΒΥΡΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | 15:00 | |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 15:00 | |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 15:00 | |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | 15:00 | |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 15:00 | |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 15:00 | |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 15:00 | |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 15:00 | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 15:00 | |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | 15:00 | |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΡΟΥΦ | 15:00 | |
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | 15:00 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 15:00 | |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΨ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 15:00 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 15:00 | |
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | 15:00 | |
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΠΕΥΚΗΣ | 15:00 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | 15:00 | |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | 15:00 | |
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 15:00 | |
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος (3η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 15:00 | |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 15:00 | |
Κ18 1ος Όμιλος |