Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ για το προσεχές σαββατοκύριακο (1/2-4)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 01/04/23 | 16:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 01/04/23 | 16:30 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΙΛΙΟΥ | 01/04/23 | 16:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | 01/04/23 | 16:30 |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | 01/04/23 | 16:30 |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΡΙΩΝ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 01/04/23 | 16:30 |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 01/04/23 | 16:30 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 02/04/23 | 11:00 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 02/04/23 | 11:00 |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 02/04/23 | 16:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | 02/04/23 | 16:30 |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | 01/04/23 | 16:30 |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | 01/04/23 | 16:30 |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 01/04/23 | 16:30 |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | 01/04/23 | 16:30 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΡΟΥΦ | 01/04/23 | 16:30 |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 02/04/23 | 16:30 |
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | 01/04/23 | 16:30 |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟΨ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 02/04/23 | 16:30 |
ΠΕΥΚΗ - ΙΑΣΩΝ | ΠΕΥΚΗΣ | 02/04/23 | 16:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 02/04/23 | 16:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 02/04/23 | 16:30 |
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) | 01/04/23 | 16:30 |
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | 01/04/23 | 16:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 02/04/23 | 11:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | 02/04/23 | 11:00 |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 02/04/23 | 11:00 |
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 01/04/23 | 16:30 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 02/04/23 | 11:00 |
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 02/04/23 | 13:45 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | 02/04/23 | 16:30 |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΡΟΥΦ | 02/04/23 | 17:00 |
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | 01/04/23 | 16:30 |
ΑΦΟΒΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 01/04/23 | 16:30 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 01/04/23 | 16:30 |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 02/04/23 | 11:00 |
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 02/04/23 | 16:30 |
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | 02/04/23 | 09:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΡΟΥΦ | 02/04/23 | 10:30 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 02/04/23 | 11:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 02/04/23 | 16:30 |
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 02/04/23 | 17:00 |
Κ18 7ος Όμιλος 2ος Γύρος(Ισχυρών) |