«Κόλλησαν» στο... μηδέν Παπάγος και Διαγόρας Αιγάλεω (0-0)

Είχαν τις ευκαιρίες τους για να σκοράρουν Παπάγος και Διαγόρας Αιγάλεω στο γήπεδο Χολαργού β', στο τέλος όμως έμειναν στη «λευκή» ισοπαλία (0-0).

Οι δύο ομάδες είχαν ένα ημίχρονο υπεροχής, με τους γηπεδούχους να έχουν καλύτερες στιγμές στο πρώτο και τους φιλοξενούμενους να πλησιάζουν το γκολ κυρίως στο δεύτερο με τον Μπότη. Αξίζει να σημειωθεί ότι στο 35ο λεπτό ο Μουράτης είχε σουτ στο δοκάρι.

Διαιτητές: Κελεκίδης, Μπάγιας-Τριανταφύλλου

ΠΑΠΑΓΟΣ (Γιάννης Ντόκος): Μαρκαντωνάκης, Νούτσος (78' Καπάνταης), Γύπαρης (62' Ρηγόπουλος), Αλεξιάδης (78' Θ. Δρυμωνίτης), Λιούκας, Κασβίκης, Μπράτσος, Φατούρος, Παπαναστασίου (73' Λύρος), Μεσίνι, Κωστόπουλος (62' Μπάμη)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓ. (Βασίλης Βόγλης): Τελατινίδης, Κολοβός, Μέλης, Σκλαβενίτης, Τζαβάρας (33' Ντερτιλής), Ζήκος, Μπότης, Κόρμπος (66' Καλλίλας), Κίτσιος (56' Σιδηρόπουλος), Μουράτης, Ανδρωνιώτης.