Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου την ΕΠΣΑ (6/7-4-2024)
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος (28η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 06/04/24 | 17:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 06/04/24 | 17:00 | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. |
ΡΟΥΦ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | 06/04/24 | 17:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΡΝΗΣ Γ. |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | 07/04/24 | 17:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α. |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | 07/04/24 | 17:00 | ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ. |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | 07/04/24 | 17:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | 07/04/24 | 17:00 | ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | 07/04/24 | 17:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος (28η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | 06/04/24 | 17:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. |
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ | 06/04/24 | 17:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | 06/04/24 | 17:00 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | 06/04/24 | 17:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 06/04/24 | 17:00 | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | 06/04/24 | 17:00 | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 06/04/24 | 17:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | 07/04/24 | 17:00 | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ. |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | 06/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΑΓΓΕΛΗΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ-ΝΚ Ν. |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | 06/04/24 | 17:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ. |
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | 07/04/24 | 12:30 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | 07/04/24 | 12:30 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ. |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | 07/04/24 | 17:00 | ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | 07/04/24 | 17:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | 07/04/24 | 17:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | 07/04/24 | 17:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | 06/04/24 | 17:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ. |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | 06/04/24 | 17:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | 06/04/24 | 17:00 | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ. |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | 06/04/24 | 17:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | 06/04/24 | 17:00 | ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | 06/04/24 | 17:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 06/04/24 | 17:00 | ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | 07/04/24 | 17:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (24η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ | 06/04/24 | 17:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ | 06/04/24 | 17:00 | ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΖΗΣΗΣ Σ. |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | 06/04/24 | 17:00 | ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. |
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΠΟΨ | 06/04/24 | 17:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | 07/04/24 | 11:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. |
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 07/04/24 | 17:00 | ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. |
ΒΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | 07/04/24 | 17:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | 07/04/24 | 17:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β. |
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙ | 07/04/24 | 10:30 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ. |
ΙΑΣΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | 07/04/24 | 10:30 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | 07/04/24 | 10:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΟΥΛΤΗΣ Ι. |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ | 07/04/24 | 11:00 | ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΚΑΡΑΚΑΞΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ. |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | 07/04/24 | 17:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ-ΝΚ Ν., ΜΑΚΑΡΕ Δ., ΜΗΤΣΟΣ Θ. |
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 06/04/24 | 17:00 | ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΛΙΑΦΑΣ Α. |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ | 06/04/24 | 17:00 | ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | 07/04/24 | 17:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 07/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ. |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | 07/04/24 | 17:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι. |
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | 06/04/24 | 16:30 | ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ Α. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΖΕΦΥΡΟΣ | 06/04/24 | 17:00 | ΣΟΥΛΤΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΝΤΑΚΑΣ Α. |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | 06/04/24 | 17:00 | ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Χ., ΛΟΥΤΣΟΣ Ι. |
ΑΡΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | 07/04/24 | 11:00 | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | 07/04/24 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΖΟΥΤΖΙΔΗΣ Ε., ΜΑΝΤΑΚΑΣ Κ. |
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | 06/04/24 | 17:00 | ΜΟΥΖΑΣ Β., ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ Σ., ΚΥΡΟΓΛΟΥ Α. |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 07/04/24 | 11:00 | ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΖΑΚΟΣ Γ. |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | 07/04/24 | 11:00 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΦΟΥΤΡΗΣ Β., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Ε. |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | 07/04/24 | 13:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΤΣΩΝΙΟΣ Α., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π. |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 07/04/24 | 17:00 | ΛΟΥΤΣΟΣ Ι., ΣΚΟΡΙΛΑΣ Ε., ΚΟΡΔΙΑΣ Ν. |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | 07/04/24 | 17:00 | ΑΓΓΕΛΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΙΑΡΗΣ Ι., ΚΟΜΑΙΝΕΡ Φ. |
Κ13 10ος Όμιλος 2ος Γύρος?" |