Πάλι κορυφή τα Γλυκά Νερά

Για λίγες... ώρες έμειναν μακριά από την κορυφή στον 1ο όμιλο της Α' ΕΠΣΑΝΑ τα Γλυκά Νερά και επανήλθαν σε αυτήν.

Η ομάδα του Δημήτρη Μαντούκα επιβλήθηκε στο δεύτερο ημίχρονο με 2-0 του Κρυονερίου και επέστρεψε στη... συγκατοίκηση με τον Παλληνιακό. Στο 57ο λεπτό ο Βάρδας με προσωπική ενέργεια άνοιξε το σκορ, ενώ στο 73ο λεπτό μετατράπηκε σε δημιουργό, για το γκολ που πέτυχε με σουτ ο Δρούγκας.

Διαιτητές: Τριγάζης, Καραθανάσης-Πολυχρονιάδης
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (Δημήτρης Μαντούκας): Κύρκος, Χριστοδούλου, Θεοχάρης, Μανουσάκης, Μουρούτης (86' Μπέλμπας), Βάρδας, Στίσι (86' Βαϊόπουλος), Βιταλιώτης (77' Μουσαφίρης), Δρούγκας, Βασιλόπουλος (73' Μπολέτσης), Βλάχος (77' Μάνδαλος).
ΚΡΥΟΝΕΡΙ (Νίκος Σκούρας): Κορέντης, Κουτρώνας, Κολώτας, Γιαννακόπουλος (58' Δογάνης), Τουμπανάκης, Μπουλγκουρίδης, Καραγιαννίδης, Γεωργίου, Χοτζάι (80' Παπούκας), Μαλάι (80' Σαχίνης), Διγενής.