Μοιρασιά για ΠΑΟ Κορωπί και ΑΟ Ατλαντίς (1-1)

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση που έγινε στο γήπεδο Κουβαρά για τη 19η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Α' ΕΠΣΑΝΑ.

ΠΑΟ Κορωπί και ΑΟ Ατλαντίς έμειναν στο ισόπαλο 1-1, με τις δύο ομάδες να προσθέτουν από έναν σημαντικό βαθμό στη συγκομιδή τους. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με ένα υπέροχο γκολ του Μπουρμπούλη με δυνατό σουτ από πλάγια θέση στο 25ο λεπτό, με την «απάντηση» των γηπεδούχων να έρχεται πέντε λεπτά μετά (30') χάρη σε κοντινή κεφαλιά του Τρουπή.

Διαιτητές: Βλάχος, Γκούβας-Πυκνής

ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 (Μιχάλης Κάτσικας): Καραογλάνης, Βεϊόγλου, Κοκώνης (79' Γκοτζαμάνης), Φραγκής, Μανουσάκης, Αλεξίου (68' Παντίδης), Τρυφιάτης, Γκίκας, Τρουπής (68' Φαμέλης), Κουρούμα, Γιαννής

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ (Γιώργος Τσούνης): Μεσολόγγης, Παπαδιονυσίου (64' Κιούρκος), Α. Καρακώστας, Γεωργακόπουλος, Μπαλάσκας, Καγιάς, Σιούτης, Αναστασίου, Αδαμίδης, Γ. Καρακώστας, Μπουρμπούλης (93' Δελασούδας).