social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Δείτε τους σημερινούς αγώνες περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο30/11/1915:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΡΟΥΦΣάββατο30/11/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-4
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο30/11/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή01/12/1915:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/12/1915:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-4
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή01/12/1915:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 3-1
ΙΑΣΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-2
2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή01/12/1915:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο30/11/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο30/11/1915:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.0-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.1-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή01/12/1915:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή01/12/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/12/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο30/11/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-0
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή01/12/1912:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-7
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Κυριακή01/12/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή01/12/1915:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΙΛΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο30/11/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΕΥΚΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή01/12/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-5
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή01/12/1915:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή01/12/1915:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή01/12/1915:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο30/11/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΟΨΖΗΡΙΝΕΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-2
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο30/11/1915:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή01/12/1911:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή01/12/1912:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή01/12/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή01/12/1915:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/12/1915:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο30/11/1915:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/11/1915:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.1-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή01/12/1909:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή01/12/1910:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή01/12/1911:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΛΩΝΗ Ε.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή01/12/1911:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή01/12/1911:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή01/12/1915:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/11/1915:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.5-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή01/12/1909:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦΚυριακή01/12/1909:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή01/12/1911:00ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή01/12/1911:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή01/12/1912:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΟΥΔΗΚυριακή01/12/1915:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο30/11/1915:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.0-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή01/12/1909:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΟΣΧΟΣ Α.
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή01/12/1911:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΙΛΙΟΥΚυριακή01/12/1911:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/12/1911:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΡΟΥΦΚυριακή01/12/1915:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ.